חדרי ילדים מעוצבים
 
שם* הודעה:  
טלפון/נייד*
אימייל

טיסנים על שלט

טיסנים הם תחביב אשר כל אחד מעוניין להתנסות בו. יש להכיר את התחום ולהיכנס אליו בזהירות. טיסנים על שלט, אינם מיועדים לילדים קטנים. לטיסנים ש מנוע ופרופלור שעושה המון סיבובים בדקה, זו הסיבה שמטיסים טיסנים על שלט רק בשטח בנוי. מי שמעוניין להטיס טיסנים על שלט, חייב להקפיד על הוראות הבטיחות. יש ללמוד את תחום הטיסנים בכל דרך, אל מנת שתגיעו מוכנים עם ידע, עוד לפני שתתחילו ללמוד להטיס אותם. יש מגוון של טיסנים שניתן להטיס אותם. ככל שאדם מטיס טיסנים, כך הוא רוכש טיסנים יקרים ומשוכללים יותר במשך הזמן. יש טיסנים שהם ענקיים, הם מהווים כ-40% מהגודל של מטוסים אמתיים.

מהם טיסני תלת ממד ?

טיסני תלת ממד, הם טיסנים הכי ספורטיביים משאר הטיסנים. ניתן לבצע עמם תרגילים אקרובטיים באוויר. כוח המנוע בסוג טיסנים על שלט מאפשר להעיף את הטיסן באוויר באמצעות המדחף והזרמת האוויר לכנפיים ולהגאים. זוהי חווית שליטה עד כדי הדמיית המציאות. הרבה מטיסי טיסנים על שלט רחוק ממשיכים ללמוד את תחום הטיסנים ולהשתכלל עם הזמן. במידה ורכשתם טיסן על שלט לילדכם, רצוי כי תשלחו אותו לחוג טיסנים על מנת שהטיסן שרכשתם לא יתקלקל וכן הילד ילמד כיצד ניתן להטיס טיסנים בדרך הנכונה.

כמה עולים טיסנים והיכן רוכשים אותם ?

המחירים של טיסנים על שלט רחוק משתנים, טיסנים למתחילים עולים בסביבות 2,000ש"ח  ישנן חנויות מיוחדות עבור טיסנים, מסוקים ומכוניות על שלט רחוק ששם, ניתן לרכוש אותם.  המחירים עולים בהתאם לדגמים המשוכללים יותר. חשוב לבחון היטב את הטיסן היטב לפני ההטסה. יש לשים לב שכל חלקיו של הטיסן מחוברים ואין שום חלק שיכול להיות רופף. יש לבדוק את הברגים של הטיסן. החלק העיקרי החשוב מבחינה בטיחותית זה הפרופלור של הטיסן. חשוב לוודא כי הוא מאובטח ומחובר למנוע. יש לבדוק שהטיסן מאוזן ושכל אחת מכנפיו בזווית הנכונה. יש להדליק את השלט ולאחר מכן את הטיסן ובסיום ההטסה, יש לפעול הפוך, ראשית את המנוע ולאחר מכן את השלט הרחוק. אם תישמע ותקפידו על כל הכללים, מובטחת לכם חוויה נדירה !